Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Humor Dhe Barceleta » Fejesa deshtoj.Ja pse:)

Fejesa deshtoj.Ja pse:)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Fejesa deshtoj.Ja pse:) prej Mon Apr 07 2008, 07:54

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Jam i pamartuar. Isha i fejuar, mirėpo fejesa dėshtoi.
Qe PSE:
-Pėr Vitin e Ri vendosa ti dhuroj tė fejuarės njė palė dorėza te dimrit, e
bashkė me dhuratė edhe njė letėr pėrshėndetėse.
Aty nė dyqan takova njė shoqe tė kohės shkollore, e cila bleu brekė.
Shitėsja me pakujdesi, na i ndėrroi pakot, kėshtu qė shoqja ime kishte
marrė dorėzat, e unė pakon me brekėt! Unė pa ditur gjė futa nė pako dhe
letrėn pėshėndetėse.
TASH MUNDENI ME MARRĖ ME MEND TĖ FEJUARĖN TIME, KUR E HAPĖ PAKON ME DHURATEN, DHE E LEXON LETRĖN PĖRSHĖNDETĖSE.
Qe edhe pėrmbajtja e letrės…
“Me kėtė dhuratė e dashur, dua tė disponoj dhe ta bėj me dije se tė dua.
Herėn e fundit kam vėrejtur qka tė mungon, pra tash i ke kėtu nė kėtė pako.
Tė dėshiroj momente tė kėndshme nė to. Desha ti blej tė leshit, mirėpo ishe
djersitė ndoshta, e kėtė e vėrejta edhe te disa kolege tė punės. Nuk e dita
numrin e madhėsisė, keshtu qė mė ndihmoi shitėsja, e cila i provoi pėr mua.
Desha ti blej tė lėkurės, mirėpo ato nuk mundesh me i zhvesh shpejt, sidomos
kur tė takohesh me kolegė nė punė. E di qė do tė pėrlyhen shpejt, sepse
njerėzit i kanė duart e papastėrta. Po mos u bėn merak, se edhe pak e vjen
pranvera, e tani s’ke nevojė me i mbajtė me. …tė puthė i dashuri i YT"
Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi