Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Toshiba largohet nga HD DVD?

Toshiba largohet nga HD DVD?

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Toshiba largohet nga HD DVD? prej Wed Apr 09 2008, 08:46

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Toshiba largohet nga HD DVD?


Sipas disa burimeve, Toshiba javė do tė largohetdefinitivisht nga formati HD DVD, pėr krijimin dhe zhvillim e cila ka kontribuar. Se HD DVD nuk ka ndonjė ardhmėri, duket edhe nga shumė arsye. Warner Bros ka njohtuar se nga kjo verė, filmat e saj do tė publikohen vetėm nė Blu Ray format, video klubi i madh online nga Amerika, Netflix gjithashtu do tė posedojė vetėm filma nė Blu Ray. Gjithashtu njė hap tė tillė do ta ndėrrmarė edhe shitėsi i elektronikės Bes Buy. Goditjen e fundit mund ta japė edhe shitoret zinxhirė Wal Mart qė sė shpejti mė nuk do tė shesė HD DVD Playerė edhe HD DVD media.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

2Normal Re: Toshiba largohet nga HD DVD? prej Thu Apr 10 2008, 03:32

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
po ne qe i kemi keto HD DVD ca te bejme me keto

eh,si na morren keto firma ne qafe Razz


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi