Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Interneti, mė i popullarizuar se televizioni

Interneti, mė i popullarizuar se televizioni

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Interneti, mė i popullarizuar se televizioni prej Wed Apr 30 2008, 09:11

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Statistikat e javės sė fundit tė sajtit tė specializuar pėr internet nė botė, "Internet World Stats", tregojnė se nė Evropė mesatarja e pėrdorimit mė tė madh tė internetit ėshtė nė Islandė, ku 86 pėr qind e islandezėve pėrdorin internetin.
Pasojnė suedezėt me 75 pėr qind, ndėrsa pėrdorues mė tė paktė janė nė Ukrainė, 11 pėr qind. Nė botė janė rreth 1. 25 miliard pėrdorues tė internetit, mė sė shumti nė SHBA - 211 milionė, Kinė - 162, Japoni - 86, Gjermani - 50.
Gjithashtu, thuhet se nė SHBA, interneti nė mesin e tė rinjve ėshtė shumė mė i popullarizuar sesa televizioni, sepse ata qėndrojnė shumė mė gjatė para monitorit sesa para ekranit.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ne Tv shikon ate qe zgjedhen te tjeret,,,te pelqen apo s`te pelqen,s'mund te ndryshosh program
ne PC zgjedh ate qe don vete te shikosh,nuk te pelqen,nderron program apo webfaqe me nje klik Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi