Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Ēfar eshte Torrent

Ēfar eshte Torrent

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Ēfar eshte Torrent prej Thu May 01 2008, 10:41

MenTi

avatar
V.I.P
V.I.P
bashk me klientin BitTorrent shka mund ta shkarkoni ktu : www.bittorrent.com/download
eshte menyra me e shpejt the moderrne per ngarkimin e File-veTorrent ,

Shiko profilin e anėtarit http://albdigital.forums1.net/ www.myspace.com/shpendi

2Normal Re: Ēfar eshte Torrent prej Sun May 04 2008, 03:27

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
flm Menti


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi