Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » » Prezantoni Veten Nė Forum » Im back :D

Im back :D

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Im back :D prej Sat May 03 2008, 12:00

U ktheva prap pas i kohe te gjate,mi se ju gjej te gjitheve Smile

Shiko profilin e anėtarit http://albdigital.forums1.net/

2Normal Re: Im back :D prej Sat May 03 2008, 12:15

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
weLcome back SLimshady , perseri ke bere mire qe ke ardh dhe sna ke harruar Laughing


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

3Normal Re: Im back :D prej Sun May 04 2008, 02:55

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Slim,Welcomme Back Smile
kalofsh mire ne mesin tone


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

4Normal Re: Im back :D prej Sun Jul 13 2008, 11:01

Mir se ju kam gjet,nuk harrohet shoqeria vjeter jo Smile,nashta pak me vonese po kaq jan mundesit me shkru,kur kena kohe vizitojm ma shpesh Smile

Shiko profilin e anėtarit http://albdigital.forums1.net/

5Normal Re: Im back :D prej Sun Jul 13 2008, 13:12

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
welcome back , perseri slimo cheers


Very Happy


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

6Normal Re: Im back :D prej Sun Jul 13 2008, 20:23

Flm Digital Smile)

Shiko profilin e anėtarit http://albdigital.forums1.net/

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi