Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Shkenca Dhe Jeta «« » Mjekesia » Mjalti

Mjalti

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Mjalti prej Sun May 04 2008, 04:41

ilirjana

avatar
Administratore
Administratore
NE BAZ TE DISA STUDIMEVE MJEKSORE ESHTE ZBULUAR SE MJALTA KA EFEKT TE NJEJT SI HAPAT APO MEDIKAMENTET PER FYT,FLAMA DHE GRIPE TE NDRYSHME.

ESHTE I SHENDETSHEM DHE NDIHMON NE LARGIMIN E GRIPIT.


PO ASHTU EDHE LEMONI SE BASHKU ME MJALT KA NJE EFEKT TE MIR,SEPSE QE TE DYJA JAN TE SHENDETSHME DHE TE FORTA.

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.realbb.net/

2Normal Re: Mjalti prej Sun May 04 2008, 04:44

ilirjana

avatar
Administratore
Administratore
SHUM NJEREZ NE JETEN E PERDITSHME PER GRIP DHE FYT PERDORIN MJALT DHE LIMON PER SHERIM.Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.realbb.net/

3Normal Re: Mjalti prej Sun May 04 2008, 04:48

ilirjana

avatar
Administratore
Administratore
Honey, garlic, lemon
MJALT,HUDER DHE LEMON

PO ASHTU KENI NJE MUNDESI TJETER MUND TE MERRNI:

8 THALBE HUDRE TI SHTYPENI
ZIENI NE UJ PER 20 MIN
PASTAJ MBI TE HIDHNI LENGUN E LEMONIT DHE MJALT

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.realbb.net/

4Normal Re: Mjalti prej Mon May 05 2008, 12:02

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
kam lexuar dikund,se mjalti bashke me limonin jan te shendetshem,jo vetem per oraganizmin,por dhe per ato qe u bien floket


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi