Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Kėngetaret & Muzika Shqiptare » Video Clipe Shqiptare

Video Clipe Shqiptare

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Video Clipe Shqiptare prej Sun Feb 25 2007, 17:11

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin

West Side Family - Tirona

West Side Family - Tirona





Luiz Ejlli - Zjarr e Ftohte

Inēizimi i bere ne naten finale ne TVSH






Etno Engjujt - Albania

Etno Engjujt - Albania






2po2 - Hip-Hop Shqip

Video Klipi i 2po2 - Hip-Hop Shqip





Tuna - Kiss Kiss

Video Klipi i Tunes Kiss Kiss






Meda - Nuk Tė Besoj

Video Klipi i Medes - Nuk Tė Besoj





Leonora Poloska - Do tė digjesh

Video Klipi i Leonora Poloskes - Do tė digjesh






Remzije Osmani - Sa tė deshta

Video Klipi i Remzije Osmanit - Sa tė deshta





Hana Band - Ende e dua...

Video Klipi i grupit Hana Band - Ende e dua...






Ēiljeta - Tekilla

Video Klipi i Ēiljetės - Tekilla





Tingulli 3 - I trent

Video Klipi i Tingullit 3 - I trent






Tingulli 3 ft. Chili - Dridhe

Video Klipi i Tingullit 3 ft. Chili - Dridhe





Anxhela - Ishe Mbret

Video Klipi Anxhelės - Ishe Mbret






Etno Engjujt - E Shtune

Video Klipi i Etno Engjujve - E Shtune





Lumturije Kastrati - Pse

Video Klipi i Lumturije Kastratit - Pse...






Fahrije Zogaj - Kthehu Prap

Fahrije Zogaj - Kthehu Prap





Kaos - Hey

Kaos - Hey






Adelina Ismaili - Jetoj se te dua

Adelina Ismaili - Jetoj se te dua





Rufeja & 2po2 - Kufomat

Rufeja & 2po2 - Kufomat


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Video Clipe Shqiptare prej Sun Feb 25 2007, 17:14

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin

Alma Bektashi - Hajde hajde djalo

Alma Bektashi - Hajde hajde djalo





Alma Bektashi - Une e ti

Alma Bektashi - Une e ti






Mirsa Kercelli - Djaloshi im

Mirsa Kercelli - Djaloshi im





W.N.C - Qikat e mira

W.N.C - Qikat e mira






Ermal Fejzullahu - Pėr njė dashuri

Ermal Fejzullahu - Pėr njė dashuri





Jeta Faqolli - Provokimet

Jeta Faqolli - Provokimet






Leonora - Mere me te mire

Leonora Jakupi - Mere vehten me te mire





Xhamadani Vija vija

Xhamadani Vija vija






Mr Elvis - Femrat Shqiptare

Mr Elvis - Femrat Shqiptare





Mera Zymberi - Hajde More Djalo

Mera Zymberi - Hajde More Djalo






Asgje sikur Dielli

Asgje sikur Dielli





Adelina Thaci - Hapi sytė

Adelina Thaci - Hapi sytė






Genta - Tani ske ku shkon

Video Klipi i Gentiana Ismailit (Gentes) - Tani ske ku shkon





Sabri - Nuk i dua

Sabri Fejzullahu - Nuk i dua bardhėsitė






Adem Ramadani - Gurbeti

Adem Ramadani - Gurbeti





Antigona - Molle e ndaluar

Antigona Rrushtolli - Molle e ndaluar






Kasetofoni Jem

Kasetofoni Jem





Gresa - Veē njė herė

Gresa - Veē njė herė






Agim Poshka - Albanian Mambo

Video Klipi i Agim Poshkes - Albanian Mambo





Nora Istrefi - Pse te dua


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: Video Clipe Shqiptare prej Sun Feb 25 2007, 17:14

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin

Antigona - Besoj nė Dashuri

Video Klipi i Antigona Sejdiut - Besoj nė Dashuri





Antigona Rustolli - Sonte

Video Klipi i Antigona Rustollii - Sonte






Anjesa - Garipe jam

Video Klipi i Anjeses - Garipe jam





Antigona - A ti ti

Video Klipi i Antigonės - A ti ti






Bleona - Zemra boom boom

Video Klipi i Bleona Qeretit - Zemra boom boom





Lejdina Celo - Vagabundo

Video Klipi i Lejdina Celos - Vagabundo






Genta - Pranoje

Video Klipi i Gentiana Ismailit - Pranoje





Elita 5 - Bardh e Zi

Video Klipi i Elites 5 - Bardh e Zi






Jeta Faqolli - Vetėm me ty

Video Klipi i Jeta Faqollit - Vetėm me ty





Tingulli 3 - Llokumi me Arra

Video Klipi i Tingullit 3 - Llokumi me Arra






Downtown - Qika e Mihanes

Video Klipi i Downtownit - Qika e Mihanes





Rozana Radi - Policia

Video Klipi i Rozana Radit - Policia






Besa - Zonja dhe Zoteri

Video i Klipi i Beses - Zonja dhe Zoteri





DudA - Jeta Jem

Video Klipi i Dudes - Jeta Jem






Sabri - Hija e Flokut Tend

Video Klipi i Sabri Fejzullahut - Hija e Flokut Tend





Bleona Qerreti - S'dua

Video Klipi i Bleona Qerretit - S'dua






A-Connection - Ma E Forta

Video Klipi i A-Connection - Ma E Forta





Etno Engjujt - Me Qika Me Nejt

Video Klipi i Etno Engjujve - Me Qika Me Nejt






Shpat Kasapi - Axhamiu

Video Klipi i Shpat Kasapit - Axhamiu





Adrian Gaxha - Ēapkene

Video Klipi i Adrian Gaxhes - Ēapkene


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

4Normal Re: Video Clipe Shqiptare prej Sun Feb 25 2007, 17:15

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin

Meda - Prap tė du

Video Klipi i Medes - Prap tė du





Raiders - S'ka Perfundim

Video Klipi i Raiders ft. Ver8 & Phat Beny [2Po2] - S'ka Perfundim






Viagra - Na Jem

Video Klipi i Viagra & MC Mimo me Tingulli 3 - Na Jem - Live





Presioni - Me meze e raki

Video Klipi i Presionit - Me meze e raki






Presioni - E Premte

Video Klipi i Presionit feat. JeTon - E Premte





xGengsTa - S'Ka Ndryshim

Video Klipi i xGengsTa feat. Bardhyl Sumaj - S'Ka Ndryshim






Produkt 28 - Shqipe

Video Klipi i Produkt 28 - Shqipe





Ilir - E Rritur nė KS

Video Klipi i Ilir Shaqirit - Moj e rritur nė Kosovė






Era Corrupted - A e din?

Video Klipi i Era Corrupted - A e din?





Kspot - Last Call

Video Klipi i Kspot (a.k.a.Kiggaz), Makfioz(VZ), Buja & D.O.G. - Last Call






Poni - Dil moj dil

Video Klipi i Ponit - Dil moj dil





Trim Shady - Sonte

Video Klipi i Trim Shadyt - Sonte






Genta - Une jam fati yt

Video Klipi i Gentes - Une jam fati yt (Live)





Silva - Plaku, Plaka

Video Klipi i Silva Gunbardhi - Plaku, Plaka






Sinan - Mehir, Mepahir

Video Klipi i Sinan Hoxhes - Me Hir A Me Pahir





Jehona Sopi - Kriza

Video Klipi i Jehona Sopit - Kriza






Leonora - Ti Nuk Ekziston

Video Klipi i Leonora Jakupit - Ti Nuk Ekziston





Meda - Hidhen Vallen

Video Klipi i Medes - Hidhen Vallen






Tuna - Testamenti

Video Klipi i Tunes - Testamenti





Erinda Dhima - Per ju

Video Klipi i Erinda Dhimes - Per ju


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

5Normal Re: Video Clipe Shqiptare prej Sun Feb 25 2007, 17:16

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin

Hija jetes - Rreh shuplaka

Video Klipi i Hijes Jetes - Rreh Shuplaka





Shpat Kasapi - Pa ty s'jetoj

Video Klipi i Shpat Kasapit - Pa ty s'jetoj






Ganja - U knaqem tue knaq

Video Klipi i Ganes - U knaqem tue knaq





Edona - Beat Box

Video Klipi i Edones me Milotin - Beat Box Music






Squad - Endrra e realizuar

Video Klipi i Squad ft Faddi - Endrra e realizuar





Soni - Zjarr

Video Klipi i Soni Malajt - Zjarr






Adrian Gaxha - Shqipes

Video Klipi i Adrian Gaxhes - Shqipes





Adrian Gaxha - Thuaj mamit

Video Klipi i Adrian Gaxhes - Thuaj mamit






Anjeza Shahini - Image of you

Video Klipi i Anjeza Shahinit - Image of you (EuroVision Live)





Arta - Ndoshta dhe te dua

Video Klipi i Arta Bajramit - Ndoshta dhe te dua






Arta Bajrami - Vera

Video Klipi i Arta Bajramit me Etno Engjujt - Vera





Edona Llalloshi - S`dua hiq

Video Klipi i Edona Llalloshit - S`dua hiq






Genta - Dridhem

Video Klipi i Gentiana Ismailit (Gentes) - Dridhem





Genta - Zor me mu keq pa mu

Video Klipi i Gentiana Ismailit (Gentes) - Zor me mu keq pa mu






Jehona - Jam ajo qe jam

Video Klipi i Jehona Sopit - Jam ajo qe jam





Melodics - Ndal djale

Video Klipi i Melodics - Ndal djale






Ritmi i rruges - Perjetsisht

Video Klipi i Ritmit i Rruges - Perjetsisht





Sinan Hoxha & Soni - Shukarije

Video Klipi i Sinan Hoxhes me Sonin - Shukarije






Soni - 1 me 2

Video Klipi i Soni Malajt - 1 me 2





Ryva Kajtazi - Mendo

Video Klipi i Ryva Kajtazit - Mendo


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

6Normal Re: Video Clipe Shqiptare prej Sun Feb 25 2007, 17:16

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin

Ryva Kajtazi - Knaqu Knaqu

Video Klipi i Ryva Kajtazit - Knaqu Knaqu





Blero - Ktheu ti

Video Klipi i Bleros me Memlin - Ktheu ti






Sabian dhe Katy - Me thuaj te dua

Video Klipi i Sabianit me Katyn - Me thuaj te dua





Meda - Nuk Tė Besoj

Video Klipi i Medes - Nuk Tė Besoj






Gili - Asgje me vete ske me mar

Video Klipi i Gilit - Asgje me vete ske me mar





Gili - Gruja Si Policia

Video Klipi i Gilit - Gruja Si Policia






Mentor Kurtishi - Vdise me

Video Klipi i Mentor Kurtishit - Vdise me





Mentor Kurtishi - Xhelozi

Video Klipi i Mentor Kurtishit - Xhelozi






Shyhrete dhe Mahmuti - Po Jo

Video Klipi i Shyhrete Behlulit me Mahmut Feratin - Po Jo





Mahmut Ferati - Trimi dhe Tutci

Video Klipi i Mahmut Feratit - Trimi dhe Tutci






Mahmut Ferati - Me trego

Video Klipi i Mahmut Feratit - Me trego





Lori - Kthehu

Video Klipi i Lorit - Kthehu






Bertani - Akoma te dua

Video Klipi i Bertan Asllanit - Akoma te dua





Vjollca Haxhiu - Te tregova

Video Klipi i Vjollca Haxhiu t- Te tregova






MegaMIX 2006

Adelina, Beka, Rovena, Genta, Zanfina, Ermali ju argeton ne naten e ndrimit te motmoteve





Adelina Ismaili - 21 Deshire

Video Klipi i Adelina Ismailit - 21 Deshire






Adelina Ismaili - MiX

Adelina Ismaili - Mix i disha kengeve te saja





Adelina Ismaili - Shota

Video Klipi i Adelina Ismailit - Shota






Adelina Ismaili - Shota

Incizim Live i Adelina Ismailit duke kendu Shoten





Aurora Ndoja - Si Mekatare

Video Klipi i Aurora Ndojes - Si Mekatare


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

7Normal Re: Video Clipe Shqiptare prej Sun Feb 25 2007, 17:18

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin

Aurora - Kaqurele

Video Klipi i grupit Aurora - Kaqurele





Genta - Kthehu

Video Klipi i Genta Ismajlit - Kthehu






Mirsa Kercelli - Djaloshi im

Video Klipi i Mirsa Kercellit - Djaloshi im (RTK)





Rozana Radi - Jepi Gaz

Video Klipi i Rozana Radit - Jepi Gaz






Etno Engjujt

Edhe nje video Klip i Etno Engjujve





Gazi Xheza Pandora dhe Mimoza

Nje potpuri nga Gazi Xheza Pandora dhe Mimoza






Valbona - Me fal

Video Klipi i Valbones - Me fal





Miranda - Mos me lini vetė (RTK)

Video Klipi i Miranda Hashanit - Mos me lini vetė (RTK)






Sinani - Nje pikė loti

Video Klipi i Sinan Vllasaliut - Nje pikė loti





Arta - Magnet per ty (RTK)

Video Klipi i Arta Bajramit - Magnet per ty (RTK)






Bejbe

Bejbe





Ēiljeta - Tekilla

Video Klipi i Ēiljetes - Tekilla






Adelina dhe Sabriu - Potpuri

Adelina Ismaili me Sabri Fejzullahun Nje permbledhje kengesh





Albėrie - Loēka Jeme

Video Klipi i Albėrie Hadėrgjonaj - Loēka Jeme






Zanfina - Nuk ka tjeter

Video Klipi i Zanfina Ismailit - Nuk ka tjeter





Zanfina - Gajdexhiu

Video Klipi i Zanfina Ismailit - Gajdexhiu






Gjyste Vulaj - Sexy Boy

Video Klipi i Gjyste Vulajt - Sexy Boy





Arta - As me gram

Video Klipi i Arta Bajramit - As me gram






Iliri - Shkupjanes

Video Klipi i Ilir Shaqirit - Dridhe Shkup e Shkoder





Alim Dauti - Mall Per Ty

Video Klipi i Alim Dautit - Mall Per Ty


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

8Normal Re: Video Clipe Shqiptare prej Sun Feb 25 2007, 17:19

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin

Valbona Peraj - Te dua Ty

Video Klipi i Valbona Perajt - Te dua Ty





Nora Isterfi - No 1

Video Klipi i Nora Isterfit - No 1






Mad Lion - Molla Me Sherbet

Video Klipi i Mad Lion - Molla Me Sherbet





Adelina - Fol se mu dogj zemra

Video klipi i Adelina Blakcorit - Fol se mu dogj zemra






Naser Berisha - Do Te Doja

Video Klipi i Naser Berishes - Do Te Doja





Vėllezerit Aliu - Ti dhe Shpirti im

Video Klipi i Vllezerve Aliu - TI dhe Shpirti im






Mihrije Braha - Ti pėr mua

Video Klipi i Mihrije Brahes - Ti pėr mua





Valentina Rama - Ti vehten

Video Klipi i Valentina Rames - Ti vehten






Zanfina - Baby

Video Klipi i Zanfines - Baby





Marigona & Anjeza - Ne mes nesh

Video Klipi i grupit Marigona dhe Anjeza Shahinit - Ne mes Nesh






Tuna - Bardh e Zi

Video Klipi i Tunes - Bardh e Zi





Mimoza Nela - Ajo

Video Klipi i Mimoza Nelajt - Ajo






Mihrije Braha - Kjo eshte

Video Klipi i Mihrije Brahajt - Kjo eshte





Hija e Jetes - Oh sa lezet

Video Klipi


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

9Normal Re: Video Clipe Shqiptare prej Sun Feb 25 2007, 17:20

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Gera





Eliza Hoxha - Pendimi

Eliza Hoxha - Pendimi






Elita 5 - Al Kapone

Video Klipi i "Elita 5" - Al Kapone - Live





Elita 5 - Une di

Video Klipi i "Elita 5" - Une e di se ku te dhemb - Live






Ganja - Sy Me sy

Video Klipi i Ganes "Sy me sy"





Ismet Bexheti - Mos me thir

Video Klipi i Ismet Bexhetit "Mos me thire"






Rovena Stefa - Dasma

Video Klipi i Rovena Stefes - Dasma





Meda - 5 Minuta

Video Klipi i Medes - "5 minuta"






Nora Istrefi - Taxi

Video Klipi i Nora Istrefit - Taxi





Gjyste Vulaj - S`jam pėr ty

Video Klipi i Gjyste Vulajt - S`jam pėr ty






Boom Gang - Shtrengoj oj

Video Klipi i grupit Boom Gang - Shtrengoj oj





Sinan Hoxha - Mė fal

Video Klipi i Sinan Hoxhes - Mė fal






Leonora Jakupi - Kapėrolle

Video Klipi i Leonora Jakupit - Kaperolle





Gjyste Vulaj - Hera e parė qė dashuroj

Video Klipi i Gjyste Vulajt - Hera e parė qė dashuroj






BnG System - Artina

Video Klipi i BnG System - Artina





Remi - Dy kandila

Video klipi i Remit - Dy kandila






Manjola Nallbani - Shpirtin ke tek mua

Manjola Nallbani - Shpirtin ke tek mua





Zajmina - S'te dua

Zajmina


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

10Normal Re: Video Clipe Shqiptare prej Sun Feb 25 2007, 17:21

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin

Nora Istrefi - Nje Djal

Nora Istrefi - Nje Djal






Rovena Stefa - Llokum

Rovena Stefa - Llokum





Nexhat & Remzie Osmani - Mos u kthe

Nexhat & Remzie Osmani - Mos u kthe






Ermal Fejzullahu - Nana Loke

Ermal Fejzullahu - Nana Loke





Arta Bajrami - Nije ket send

Arta Bajrami - Nije ket send






MadLion - Kejt Mahalla n`Disko

MadLion - Kejt Mahalla n`Disko





Rrufeja feat Chicka - Mos um prek n`tel

Rrufeja feat Chicka - Mos um prek n`tel






Edona Llalloshi - Zemergurre

Edona Llalloshi - Zemergurre





Ermal Mamaqi - Mos Haro te vish

Ermal Mamaqi - Mos Haro te vish






Etno Engjujt - Metropole

Etno Engjujt - Metropole





Tafa - Po qan vasha

Tafa - Po qan vasha






Labi - Tradhtare

Labi - Tradhtare





Shyhrete Behluli - Pse

Shyhrete Behluli - Pse






Shkurte Fejza - Lutja e te varfurit

Shkurte Fejza - Lutja e te varfurit





Sabri Fejzullahu - Moj e mira e diaspores

Sabri Fejzullahu - Moj e mira e diaspores






Gili & Sinani - Prap se prape

Gili & Sinani - Prap se prape





Kaltrina Selimi - Gjithmon fitoj

Kaltrina Selimi - Gjithmon fitoj






Mimoza Mustafa - Pa Koment

Mimoza Mustafa - Pa Koment





Jehona Sopi - I fundit fat

Jehona Sopi


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

11Normal Re: Video Clipe Shqiptare prej Sun Feb 25 2007, 17:22

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin

Soni - Do te vij

Soni - Do te vij





Ermal Fejzullahu - Djali qe te don

Ermal Fejzullahu - Djali qe te don






Adrian Gaxha - Brilijante

Adrian Gaxha - Brilijante



Manushaqe Vata - Zemrėn time nuk e ka njeri

Manushaqe Vata - Zemrėn time nuk e ka njeri





Meda - Cfar dua

Meda - Cfar dua






Agron Pefqeli - Vajze e bukur

Agron Pefqeli - Vajze e bukur





Albinas Band - Tash vone te kujtoj

Albinas Band - Tash vone te kujtoj






Behare Shala - Ne tren per Perzeren

Behare Shala - Ne tren per Perzeren





Bertan Asllani - Ilac nuk gjej

Bertan Asllani - Ilac nuk gjej






Genta - Possesive

Genta - Possesive





Kozeta - Nese me don

Kozeta - Nese me don






Lumnie Ibrahimi - Fustani i nuserise

Lumnie Ibrahimi - Fustani i nuserise





Xhafa - Ty te dua

Xhafa - Ty te dua






Vellezerit Susuri - Maturant

Vellezerit Susuri - Maturant





Kastro Zizo & Zajmina - Bonito

Kastro Zizo & Zajmina - Bonito






Anxhela - Genjeshtra dashurie

Anxhela - Genjeshtra dashurie





Sinan Hoxha - Mamin babin e mashtron

Sinan Hoxha - Mamin babin e mashtron






Linda - Me ka marre malli

Linda - Me ka marre malli





Rozana Radi - Policia

Rozana


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

12Normal Re: Video Clipe Shqiptare prej Sun Nov 04 2007, 07:06

Ma-Origa

avatar
Vizitor
gjysmen e videclpave shqiptare mund ti shkarkoni ne www.argetohu.com aty jane te gjitha ju flm per mirkuptimin!!

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi