Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Tema tė Lira » KUJDESI PER QAFEN

KUJDESI PER QAFEN

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal KUJDESI PER QAFEN prej Mon May 05 2008, 01:39

ilirjana

avatar
Administratore
Administratore
DONI QE TE KENI NJE QAF TE LEMUAR,TE BUT DHE SEXY PER SHUM VITE.Ather duhet ti kushtoni te njejtin trajtim dhe rrespekt sikur qe i beni fytyres.
Lajeni dhe pastrojeni qafen qdo dit ashti si fytyren.
Kurr nuk eshte von qe te filloni te kujdesi per qafen.
Ne moshen 20 vjeqare fillo ti shtosh kujdes fytyres dhe qafes,duke i lar dhe pastaj lyer me krem.
Filloni te beni qdo dit masazh qafes,pastaj me von do te shini ndryshimin perderisa vitet kalojn ajo rrin e fresket dhe e but ashtu si fytyra.

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.realbb.net/

2Normal Re: KUJDESI PER QAFEN prej Mon May 05 2008, 12:05

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
flm adelina Smile
s'eshte vone t'ja filloj qe neser Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi