Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » Ndihmoni Njeri-Tjetrin » sms(mesazhe) falas

sms(mesazhe) falas

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal sms(mesazhe) falas prej Tue May 06 2008, 09:39

ilirjana

avatar
Administratore
Administratore
dergoni sms(mesazhe) falas ne ter boten.

qe te regjistrohi me numer te vales 900 duhet te regjistroheni me vendin monaco pastaj shrkuan numrin tend.

monaco
+37744

pastaj passwordin ,kodin qe te vije ne telefon dhe behet regjistrimi

http://www.talksms.com/kat/000031.asp?pc=KX6X

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.realbb.net/

2Normal Ku Puntoret 50vjeqar pas Privatizimit prej Sat Mar 27 2010, 23:38

Jam i interesuar ta di, jo vetem un, por edhe shum te tjer, se qka do te behet, me Puntoret, qe jan rreth moshes 50 vjeqare,e qe nga Privatizimi i "Famshem" kan mbetur ne rrug. Te punesohen dikund nuk munden se jan te vjeter, te Pensionohen jan te rinje, ndersa te marrin ndoni Ndihm Sociale Fatkeqsisht nuk kan Femij nen moshen 5 vjeqare. Shumica prej tyre kan pervoj pune prej 20 deri 30 vite, e shum Ndermarje te Privatuzuara akoma nuk e kan marr as 20% qe ju takon nga Shitja, as kush nuk iu pergjigjet.

Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: sms(mesazhe) falas prej Fri May 07 2010, 09:23

prov

Shiko profilin e anėtarit

4Normal Re: sms(mesazhe) falas prej Mon Oct 25 2010, 09:37

katastrofale femer kishe nxan sa mu be qefiii hihiiih

Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi