Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Stafi i Forumit «« » Moderatoret e Forumit » Kerkes..!!

Kerkes..!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Kerkes..!! prej Tue May 13 2008, 02:54

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Un kam nje kerkes qe te vendoset nje forum titulli Kandidatet per @operator tek #albdigital


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

2Normal Re: Kerkes..!! prej Thu May 15 2008, 07:53

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
kam menduar qe nje forum i tille ekzistohn,por tani vrej qe nuk eshte nje teme e tille
po te jete stafi dakord,mund dhe te vendoset nje nenforum qe i dedikohet dhomes se #albdigital ose,kerkesat mund te behen dhe ne kete rubrike "Moderatoret e forumit" Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: Kerkes..!! prej Fri May 16 2008, 21:55

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
jo LuNa du te hapni kandidatet per @operator


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi