Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Tema tė Lira » Vallzimet me te bukura

Vallzimet me te bukura

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Vallzimet me te bukura prej Thu May 15 2008, 23:55

ilirjana

avatar
Administratore
Administratore
Vallzimi Indian eshte shum i bukur,sepse ndihmon ne levizje te ndryshme te trupit,e ben ate me elastik,me te fort dhe jep trupit nje form te bukur,kemi INDIAN MUSIC-song,INDIAN DANCE,ku e keni par ndoshta ndoni filem indian se sa bukur vallzojn dhe se qfar veshje interesante kan kemi par tek filamt e BOLLYWOOD .

Vallzimi indian ,ai turk belly dancing si dhe vallzimi egjiptian,Egypt Dance jan te ngjajshem,kan shum levizje te njeta dhe jan vallzimet em te bukura ku shum vajza kan deshir ti ken keto levizje.

Ky lloj i vallzimit te ben te ndihesh nje femer,ku i tregon femrave qe duhet te duan trupin e tyre,ndihmon ne muskujt e barkut dhe shum pjes tjera te trupit.

ME te vertet jan vallzime mahnitese dhe te sheklqyeshme,shikoni ne youtube,keto tri lloj te vallzimeve :indian dance,egypt dance,belly dance mesoni edhe ju te vallzoni Smile

INDIAN DANCE

BELLY DANCING

EGYPT DANCING

I MIRPRESIM DISKUTIMET E JUAJA RRETH EKSAJ TEME,SE QFAR MENDONI PER KETO LLOJ VALLZIMESH SE SE A JU PELQEJN

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.realbb.net/

2Normal Re: Vallzimet me te bukura prej Sun May 18 2008, 09:33

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
mua me pelqen cdo lloj vallezimi
edhe une do te vecoja vallezimin indian,eshte vertet mbreslenes Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi