Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Shkenca Dhe Jeta «« » Mjekesia » Frutat qe mbrojne nga semundjet

Frutat qe mbrojne nga semundjet

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Frutat qe mbrojne nga semundjet prej Tue Jun 03 2008, 21:47

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
MOLLA

pastron veshkat sheron crregullimet ne aparatin tretes duhet konsumuar nje moll para se te flem gjum ,pastron ne thellsi dhembet dhe dhemballetbananjabananja

ben pjes ne nje nga ato fruta qe kurojne zemren ,forcon muskujt dhe clodh trupin duhet perdorur te pakten dy her ne jav

kajsi

prodhon gjak zbukuron lekuren dhe ben mir per floket ky frut ben te mundur edhe parandalimin e kancerit

portokalli


ky lloj argrumi shume i dashur ne te gjith boten te mbron nga ftohja gripi ,semundje te zemres dhe paraliza


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi