Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Muzika e Huaj » Britney i rikthehet xhirimeve

Britney i rikthehet xhirimeve

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Britney i rikthehet xhirimeve prej Tue Jun 17 2008, 01:50

Sunset girl

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Britney i rikthehet xhirimeve

Ish-manaxheri i Britney Spears, Larry Rudolph, ka konfirmuar se princesha e muzikės pop do tė shfaqet nėpėr rrugėt e Londrės pėr xhirimin e videos te saj te re, per kengen e rradhes qe do te shkeputet nga albumi (jo i keq) 'Blackout'.

Ylli i kėngės, "Toxic", ka vendosur ta xhirojė videon nė kryeqytetin britanik javėn e ardhshme, dhe do te perserise 'Do Something' ne nje fare kuptimi, duke qene se do te jete edhe regjisorja e videos. Nese e mbani mend kete videon ka qene nje katastrofe e vertete.

"Subjekti tregon Britneyn dhe disa mikesha duke ecur nėpėr Londėr dhe duke kėrkuar ta gjejnė njė djalosh tė cilin ajo e ka njohur nė njė klub nate...", -ka zbuluar Rudolph pėr New York Post. (Tipike kenge nga Britney Spears).

Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Britney i rikthehet xhirimeve prej Tue Jun 17 2008, 07:32

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
i uroj suksese,se ka qene vertet nje yll i kenges,por fatkeqesisht qe morri tatpjeten dhe nuk gjendte me pas drejtimin...

flm sunset per kete artikull te mrekullueshem


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi