Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Kėngetaret & Muzika Shqiptare » Besa nė shtator, nė “Golden Star” nė Rumani

Besa nė shtator, nė “Golden Star” nė Rumani

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Sunset girl

avatar
Moderator/e
Moderator/eNė fakt ka qenė njė nga planet e saj artistike shumė kohė para se tė merrte pjesė dhe tė fitonte nė “Top fest 5”.
Nė shtator Besa ėshtė pėrzgjedhur pėr tė marrė pjesė nė njė festival ndėrkombėtar tė muzikės sė lehtė, i cili zhvillohet nė Rumani dhe pjesėmarrės janė tė gjithė ata kėngėtarė qė pėrzgjidhen nga njė juri profesioniste dhe padyshim kriter ėshtė njė teknikė e mirė vokale.
Festivali quhet “Golden Star” dhe Besa shpreson qė edhe aty tė dalė me sukses. Ndėrkohė Besa edhe pse ka pak vite nė skenė, ka arritur tė bėhet e njohur dhe e pėlqyer nga publiku shqiptar. Nė tė gjitha kompeticionet muzikore ajo ka arritur tė marrė njė ēmim.
Besa pėlqehet jo vetėm pėr vokalin potent, por edhe pėr ngjyrėn e zėrit, shumė tė veēantė. Madje kemi dėgjuar se shumė prej atyre qė e pėlqejnė e krahasojnė me kėngėtaren e famshme Cher.

Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi