Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Muzika e Huaj » Amy pėrsėri nė spital

Amy pėrsėri nė spital

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Amy pėrsėri nė spital prej Tue Jun 17 2008, 20:45

Sunset girl

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Amy pėrsėri nė spital

Amy Winehouse pritet tė kthehet nė shtėpi pasi e ka kaluar mbrėmjen nė qendrėn observuese tė klinikės sė Londrės.

Winehouse ishte ligėshtuar dhe i kishte rėnė tė fikėt nė shtėpinė e saj nė Londrėn veriore.

Atė e kishte mbajtur ndihmėsja e saj tė mos rėzohej, ndėrsa babai i saj, Mitch, e kishte dėrguar nė spital, ku ėshtė mbajtur nga mjekėt pėr tė bėrė disa ekzaminime.

Para se tė sėmurej, ajo kishte nėnshkruar autografe pėr fansat para shtėpisė sė saj.

Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Amy pėrsėri nė spital prej Thu Jun 19 2008, 05:42

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
I uroj sherim te shpejte Amy-t Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi