Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Muzika e Huaj » RIHANNA DËSHIRON TË FORMOJË NJË TRIO ME KËNGËTARET AMY WINEH

RIHANNA DËSHIRON TË FORMOJË NJË TRIO ME KËNGËTARET AMY WINEH

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Sunset girl

Moderator/e
Moderator/e

RIHANNA DËSHIRON TË FORMOJË NJË TRIO ME KËNGËTARET AMY WINEHOUSE DHE DUFFY
Ylli i muzikës R’n’B Rihanna dëshiron të incizojë një himn feminist për albumin e saj të ardhshëm së bashku me këngëtaret Amy Winehouse dhe Duffy, të cilat po ashtu gjenden në krye të top listave botërore. Këngëtarja e hitit të njohur muzikor “Umbrella” ka hartuar një listë me emrat e muzikantëve dhe producentëve me të cilët do të kishte pasur dëshirë të bashkëpunojë kur të fillojë incizimet në studio për albumin e saj të ri dhe në krye të kësaj liste janë këngëtaret Amy Winehouse, Duffy si dhe bashkëpunëtori i këngëtares Amy Winehouse, Mark Ronson. Rihanna ka theksuar për BBC-në: “Më pëlqen këngëtari Mark Ronson. Kemi biseduar për një projekt të përbashkët për albumin tim të ardhshëm”. Rihanna po ashtu ka theksuar lidhur me këtë “ekip të ëndrrave” me këngëtaret britanike Amy Winehouse dhe Duffy: “A mund ta merrni me mend se çfarë mrekullie do të ishte kjo gjë? Ne kemi tre zëra të ndryshëm dhe kjo do të ishte një gjë e shkëlqyer! Unë them se ky do të ishte një himn feminist. Më pëlqen Amy. Mendoj që ajo është e mrekullueshme, është thjesht unike. Më pëlqen albumi i saj. Dhe po ashtu më pëlqen edhe puna që po bën Duffy. Edhe ajo është thjesht e mrekullueshme!”

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi