Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Muzika e Huaj » RIHANNA DĖSHIRON TĖ FORMOJĖ NJĖ TRIO ME KĖNGĖTARET AMY WINEH

RIHANNA DĖSHIRON TĖ FORMOJĖ NJĖ TRIO ME KĖNGĖTARET AMY WINEH

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Sunset girl

avatar
Moderator/e
Moderator/e
RIHANNA DĖSHIRON TĖ FORMOJĖ NJĖ TRIO ME KĖNGĖTARET AMY WINEHOUSE DHE DUFFY
Ylli i muzikės R’n’B Rihanna dėshiron tė incizojė njė himn feminist pėr albumin e saj tė ardhshėm sė bashku me kėngėtaret Amy Winehouse dhe Duffy, tė cilat po ashtu gjenden nė krye tė top listave botėrore. Kėngėtarja e hitit tė njohur muzikor “Umbrella” ka hartuar njė listė me emrat e muzikantėve dhe producentėve me tė cilėt do tė kishte pasur dėshirė tė bashkėpunojė kur tė fillojė incizimet nė studio pėr albumin e saj tė ri dhe nė krye tė kėsaj liste janė kėngėtaret Amy Winehouse, Duffy si dhe bashkėpunėtori i kėngėtares Amy Winehouse, Mark Ronson. Rihanna ka theksuar pėr BBC-nė: “Mė pėlqen kėngėtari Mark Ronson. Kemi biseduar pėr njė projekt tė pėrbashkėt pėr albumin tim tė ardhshėm”. Rihanna po ashtu ka theksuar lidhur me kėtė “ekip tė ėndrrave” me kėngėtaret britanike Amy Winehouse dhe Duffy: “A mund ta merrni me mend se ēfarė mrekullie do tė ishte kjo gjė? Ne kemi tre zėra tė ndryshėm dhe kjo do tė ishte njė gjė e shkėlqyer! Unė them se ky do tė ishte njė himn feminist. Mė pėlqen Amy. Mendoj qė ajo ėshtė e mrekullueshme, ėshtė thjesht unike. Mė pėlqen albumi i saj. Dhe po ashtu mė pėlqen edhe puna qė po bėn Duffy. Edhe ajo ėshtė thjesht e mrekullueshme!”

Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi