Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Muzika e Huaj » LOPEZ PLANIFIKON TĖ DIZAJNOJĖ NJĖ SERI VESHJESH PĖR USHTRIME

LOPEZ PLANIFIKON TĖ DIZAJNOJĖ NJĖ SERI VESHJESH PĖR USHTRIME

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Sunset girl

avatar
Moderator/e
Moderator/e

LOPEZ PLANIFIKON TĖ DIZAJNOJĖ NJĖ SERI VESHJESH PĖR USHTRIME FIZIKE

Me sa duket, super-ylli i ri dhe nėna e re, Jennifer Lopez ėshtė duke dizajnuar njė seri rrobash pėr ushtrime fizike, pėr ta frymėzuar luftėn e vet pėr tė rikthyer figurėn qė kishte para shtatzėnisė. Kėngėtarja dhe aktorja, e cila nė muajin shkurt tė kėtij viti lindi binjakė - Max-in dhe Emme-ėn, dėshiron qė rrobat tė dalin nė shitje krahas produkteve tė saja aktuale “J.Lo, Sweet Face” dhe “JustSweet”. “Ajo tani mė ka disa veshje tė pėrditshme nė serinė e saj, mirėpo ajo dėshiron diēka veēanėrisht pėr kėpucė atletike, pantallona (trenerkat) pėr joga dhe pėr rroba pėr vallėzim. Ajo dėshiron qė kjo linjė e veshjeve tė duket mrekullueshėm si nė sallėn e ushtrimeve ashtu edhe nė rrugė, si dhe njėkohėsisht tė jetė e lirė dhe funksionale”, njoftoi njė burim pėr revistėn OK!.

Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi