Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Microsoft: Deri mė 2014 mbėshtetje pėr Windows XP

Microsoft: Deri mė 2014 mbėshtetje pėr Windows XP

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & AdminGjiganti softuerik amerikan, Microsoft do tė ofrojė mbėshtetje teknike deri nė muajin prill tė vitit 2014 pėr sistemin e tij operativ Windows, fundi i komercializimit i tė cilit ėshtė paralajmėruar pėr 30 qershor tė kėtij viti, ka njoftuar kompania.

Vazhdimi i ofrimit tė mbėshtetjes teknike, siē ka paralajmėruar Microsoft, do t’iu mundėsojė shfrytėzuesve tė instalojnė Windows XP-nė edhe nė kompjuterė tė rinj.

Shfrytėzuesit, megjithatė do tė duhet qė ngadalė tė kalojnė nė sistemin e ri operativ Windows Vista, i cili, gjithashtu, do tė zėvendėsohet me sistemin e ardhshėm Windows 7, ka njoftuar Microsoft.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi