Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Të Ndryshme «« » Albumi Fotografik » Fotot e antareve albdigtal :)

Fotot e antareve albdigtal :)

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Fotot e antareve albdigtal :) prej Sun Jul 13 2008, 11:11

Pershendetje

Do te ishte mire qe secili te postonte nje foto te vet qe ta dijm te pakten kush jemi me ke po komunikojme ,une po e nis si hapes i temes me nje foton time,do tju lutesha te gjitheve qe te behet tema sa me e bukur qe ti postoni dhe ju fotot tuaja,hiqni ato komplekse qe keni Smile

P.s Ju lutem jo chit chat nese nuk posto foton mos shkruaj budalliqe Smile

Shiko profilin e anëtarit http://albdigital.forumotion.com/

2Normal Re: Fotot e antareve albdigtal :) prej Sun Jul 13 2008, 11:14

Shiko profilin e anëtarit http://albdigital.forumotion.com/

3Normal Re: Fotot e antareve albdigtal :) prej Mon Jul 14 2008, 21:24

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Slim,flm qe n'a dhe mundesine te krijojmenje imagjinate mbi ty dhe mos te mbetesh nje fantom per antaret

qenke ca simpatik ,komplmente

une,tani per tani do doja t'i permbahem anonmitetit,por ndoshta ndoj here me vone,si te plakemi pak ne kete forum dhe do vendos nje foto Wink
gjithesesi,une njerezit i vleresoj ne bukurine e fjales dhe jo ne bukurine fizike Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

4Normal Re: Fotot e antareve albdigtal :) prej Tue Jul 15 2008, 02:21

FLm per komplimentet Luna Smile

Nuk e vura une sepse jam i bukur as se kisha per qellim per bukurin fizike,po thjesht me zbulu at misterin qe gjithmone ke deshire ta dish si duket ai personi qe po flet me te Smile.Gjithsesi zgjedhja juaj eshte Smile.Dhe une dikur e kisha shum kompleks qe te zbulohesha ne forum apo diku tjeter po tani sme ben shume pershtypje Smile

Shiko profilin e anëtarit http://albdigital.forumotion.com/

5Normal Re: Fotot e antareve albdigtal :) prej Tue Jul 15 2008, 08:58

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ndoshta dhe mua me kalim kohe nuk do me beje pershtypje Smile
pastaj,une fola per te tashmen dhe jo per te ardhmen Razz
nuk dime ca na sjelle e ardhmja per surprize,ndoshta dhe rastesojme e takohemi edhe Live,nuk i dihet Razz


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi