Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » Ndihmoni Njeri-Tjetrin » DIGITALB

DIGITALB

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal DIGITALB prej Mon Jul 14 2008, 10:39

Per te gjith ju qe keni deshire te shikoni tv shqip falas
Me kete program keni mundesine te shikoni 9 tv shqip
Vizion+, Sport1, Top-Channel, Ktv, My Music, Tv Klan,
Explorer, Explorer2, Preview.

Download
rapidshare.com bigalbania.exe


Ket progrma mund ta shofin ata qe kan shpejtesin e internetit 1GB Smile

Shiko profilin e anėtarit http://albdigital.forums1.net/

2Normal Re: DIGITALB prej Mon Jul 14 2008, 11:45

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
flm slimi Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi