Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Këngetaret & Muzika Shqiptare » Leonora Jakupi

Leonora Jakupi

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Leonora Jakupi prej Wed Feb 28 2007, 16:21

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin


Leonora Jakupi me nje hit pas 3 vjetesh
Ju deshen tre vjete dhe dy albume Leonores per tu rikthyer ne tregun muzikor me nje hit. Jo, nuk po flas per "Zemra te kerkon", kengen qe prezanton albumin e ri me te njejtin titull, por per "Kush do ta puthi buzen". Eshte e destinuar per tu shnderruar ne hit dhe nje prej kengeve qe e ben me premtues vitin 2007. Leonora ka ndryshuar dhe Pamjen , pavarsisht se nuk heq dore nga ato ondet e çmendura qe e bejne te duket si nuse fshati (kopertina e albumit).Pasi ajo eshte jashtezakonisht shume e bukur, thjesht ka nevoje per nje keshilltar te mire..!!


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit http://www.albdigital.net.ms

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi