Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Kėngetaret & Muzika Shqiptare » Ermali,romance me ish te dashuren e Shpatit

Ermali,romance me ish te dashuren e Shpatit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Ermali,romance me ish te dashuren e Shpatit prej Thu Jul 31 2008, 11:13

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Lidhjet dashurore nė showbizz, kanė gjithmonė tė papritura. Njė javė mė parė u fol nė media se Ermal Fejzullahu ishte lidhur me njė vajzė e cila quhej Ariana, por ajo qė nuk pritej ndodhi. Flitet se vajza qė shoqėroi pinjollin e familjes Fejzullahu nė natėn e ndarjes sė ēmimeve “Video Fest”, ka qenė e lidhur mė parė me Shpat Kasapin. Nėse e gjitha mund tė duket si njė telenovelė, romanca tė tilla ndodhin rėndomė mes VIP-ash.
Thashethemi ka pak ditė qė po qarkullon nė faqet e internetit, por duket se asnjėra nga palėt, nuk ka dhėnė asnjė prononcim. Kurioziteti ėshtė rritur ndjeshėm vetėm pak ditė kur Ermali u shfaq nė krah tė njė vajze misterioze, emri i sė cilės ishte Ariana dhe mė pas asnjė detaj tjetėr pėr jetėn e saj dhe sidomos pėr tė shkuarėn. Nė kėtė moment tė gjithė nisėn tė gėrmonin mė shumė sesa duhet nė jetėn e Arianės, derisa zbuluan se ajo kohė mė parė ka qenė edhe nė krahėt e njė tjetėr djaloshi po kaq tė njohur sa i dashuri i saj aktual.
Mė sė paku Ermali, nuk ka dhėnė asnjė detaj, kjo ndoshta pėr faktin, se ai kishte pohuar se kur tė gjente vajzėn ideale, do ta prezantonte atė me familjen e tij dhe mė pas do tė fejoheshin. Por nėse e vėrteta ende nuk ėshtė zbuluar totalisht, Ermali duhet tė mendohet pėr kėtė. Nga ana tjetėr nuk ka sesi tė ndodhė ndryshe me Shpatin, i cili pėr momentin po hesht.
Kėngėtari shqiptar nga Maqedonia i adhuruar nga femrat aktualisht ėshtė duke pėrjetuar historinė mė tė bukur tė dashurisė, nė krahėt e modeles sė njohur Afėrdita Dreshaj. Ajo qė duhet realisht tė zbardhė gjithė tė vėrtetėn e kėsaj historie, deri tani ka qenė nė heshtje, ndoshta pėr tė mos humbur tė dashurin e saj tė ri, duke qenė pjesė e gazetave skandalistike, tė cilat sė fundmi kanė qenė shumė tė interesuara pėr tė mėsuar mė shumė rreth jetės sė saj private. Shumė pak foto tė saj qarkullojnė nė internet dhe po kaq pak informacione pėr njohjen e re me Ermalin.
Burimi: Gazeta Panorama


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi