Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Tema tė Lira » Vret vellan e gruas,se i kerkonte djalin

Vret vellan e gruas,se i kerkonte djalin

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Vret vellan e gruas,se i kerkonte djalin prej Sun Aug 03 2008, 10:52

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Vret vėllain e gruas se i kėrkonte djalin, me pretendimin se kur kishin lindur gratė e tyre kishin ndėrruar fėmijėt nė maternitet. BULQIZE/ ENVER DOĒI

Ngjarja e pazakontė ka ndodhur nė njė fshat tė largėt tė Bulqizės, nė qarkun e Dibrės. Shefki Lila nuk ka duruar mė tej akuzat dhe kėrcėnimet e kunatit tė tij, Vladimir Lica, edhe ky banor i fshatit Ēerencec. Zėnka e ka zanafillėn tė martėn nė orėt e mbrėmjes kur Vladimir Lica ka vazhduar avazin e mėparshėm. Siē kishte vepruar prej vitesh i del pėrpara djalit 10-vjeēar tė motrės dhe i thotė “Ti je djali im prandaj duhet tė vish me mua”. Djali edhe herė tė tjera i kishte pritur me shqetėsim fjalėt e dajės, por ketė herė ai dalloi edhe agresivitetin e tij, teksa ai vraponte pėr ta marrė me vete. Djali i Shefki Lilės ka ikur me vrap, pasi prej katėr vitesh ai nuk kishte shkelur nė derėn e dajave vetėm pėr shkak tė kėtyre akuzave qė ai kishte ngritur publikisht pėr tė. Ashtu me lot nė sy dhe nė errėsirėn e natės djali ka mbėrritur nė shtėpinė e tij dhe ka treguar gjithēka i kishte ndodhur. Babai i tij, Shefkiu ėshtė shqetėsuar seriozisht kur ka parė djalin e mbuluar nga lotėt, djersėt dhe frika. Ka dalė me shpejtėsi nga shtėpia dhe ėshtė nisur nė drejtim tė vendit, ku djali i kishte treguar se ishte pėrballur me Vladimir Licėn. Aty nė mes tė fshatit dy kunetėrit janė pėrleshur me njėri-tjetrin. Kanė vėnė nė pėrdorim gjithēka kanė mundur
Mėngjesin e djeshėm, megjithė pėrkujdesjen e mjekėve Vladimir Lica ka ndėrruar jetė, nė moshėn 50-vjeēare.

e motra deklaron per policine

“asgjė nuk ėshtė e vėrtetė. Djali im ka lindur para vajzės sė vėllait dhe unė e gruaja e tij nuk kemi ndėrruar fėmijėt”.Edituar pėr herė tė fundit nga LuNa nė Sat Aug 16 2008, 01:27, edituar 1 herė gjithsej


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Vret vellan e gruas,se i kerkonte djalin prej Wed Aug 13 2008, 08:46

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
shume e mjerueshme LuNa kur do te mbushem mend mer ne kshtu meqense ka edhe ne popujt tjere keso lloj te metash psiqike.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: Vret vellan e gruas,se i kerkonte djalin prej Sat Aug 16 2008, 01:28

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
DiGitaL shkruajti:shume e mjerueshme LuNa kur do te mbushem mend mer ne kshtu meqense ka edhe ne popujt tjere keso lloj te metash psiqike.

koheve te sodit,do te degjosh nga me te padegjuarat Sad
s'ke ca u ben bishave,jan te egra e nuk dine si veprojne ...


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi