Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » » Prezantoni Veten Nė Forum » Tungjatjeta shok dhe shoqe.

Tungjatjeta shok dhe shoqe.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Tungjatjeta shok dhe shoqe. prej Wed Aug 13 2008, 07:32

Pershendetje te gjithve
Jam djal i thjesht .
Mosha , secret
Vendbanimi , secret
Mir Se Ju Gjeta Te Gjithve

Shiko profilin e anėtarit http://www.google.com

2Normal Re: Tungjatjeta shok dhe shoqe. prej Wed Aug 13 2008, 08:35

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Mire se Na vjen Eagle , uroj tja kaloni sa me mire ne mesin tone!
cheers


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: Tungjatjeta shok dhe shoqe. prej Sat Aug 16 2008, 01:31

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Pershendetje Eagle dhe Mirseerdhe!
uroj te kalosh bukur,gje qe nuk e vej ne dyshim


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi