Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Ēėshtja Kombėtare » Fugoni me pasagjerė bie nė humnerė, njė i vdekur

Fugoni me pasagjerė bie nė humnerė, njė i vdekur

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Njė fugon me pasagjerė i nisur nga Tirana pėr nė Peshkopi ka pėrfunduar nė humnerė ditėn e sotme


Njė fugon me pasagjerė i nisur nga Tirana pėr nė Peshkopi ka pėrfunduar nė humnerė ditėn e sotme. Ngjarja ka ndodhur nė mesditėn e sotme dhe shkak ka qenė ēarja e njėrės prej gomave tė fugonit.

Si rrjedhim fugoni ka fluturar 17 metra poshtė duke qenė fatal pėr Erblin Kabėn i cili ka mbetur i vdekur nė vend, ndėrkohė qė tė plagosur janė edhe 7 personat e tjerė qė udhėtonin me fugonin.

Tė plagosurit janė transportuar me urgjencė nė spital, ndėrkohė qė vazhdojnė hetimet pėr shkakun e aksidentit.


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi