Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Ēėshtja Kombėtare » Tirane, bie zjarr tek ish Bllokut, zona mbetet pa drita

Tirane, bie zjarr tek ish Bllokut, zona mbetet pa drita

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
TIRANE- Nje zjarr ka perfshire para pak minutash katin e pare te nje pallati prane librit universitar ne afersi te zones se ish-bllokut. nuk ka informacion per te lenduar ndersa mesohet se flaket mund te kene ardhur nga nje shkendije elektrike.
Zjarri eshte evidentuar rreth ores 22 e 35 minuta ne zonen e ish bllokut, ky zjarr nuk ka qene i permasave te medha por ka bere te mundur nderprejen e energjise elektrike tek zona e ish bllokut dhe shkaktoi deme te konsiderueshme nj enje aktivitet pribat ne te cili ra zjarri.

Menjjeher jane njoftuar zjarrfikesit, qe kane bere te mundur dhe shuarjen plotesioshte te tij. Prane vatres se zjarrit ndodheshin dy bombola gazi te cilat mund te shperthenmin, kjo gje ka perhapur edhe panik tek banoret e zones. Fatmiresishte nuk ka njoftime per te lenduar por demet jane te konsiderueshme, nderkohe mesohget se energjia elektrike ne kete zone ende nuk eshte rikthyer. (a.r/news24/balkanweb)


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi