Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Kėngetaret & Muzika Shqiptare » Altuna Sejdiu sfidon ne Vlore Dj Mollella

Altuna Sejdiu sfidon ne Vlore Dj Mollella

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Altuna Sejdiu sfidon ne Vlore Dj Mollella prej Tue Aug 26 2008, 00:16

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Fundja e shkuar ka qenė njė sfidė e vėrtetė pėr Altuna Sejdiun nė Vlorė, pasi ishte ftuar pėr tė kėnduar nė njė nga lokalet e qytetit, ndėrkohė qė “konkurrohej” nga DJ Mollela.

Dhe duket se kėngėtarja bukuroshe dhe mjaft e talentuar ia ka dalė mbanė, pasi ka tėrhequr publikun mė tė madh, krahasuar me italianin qė kishte zbarkuar nė Vlorė, pėr tė njėjtin qėllim.

Tuna ka mbajtur publikun pėr gati tri orė me adrenalinė, njė koncert qė ajo ka pohuar se e ka dashur shumė, pas njė mungese tė gjatė nė skenėn shqiptare. Pak ditė mė parė ajo u bė protagoniste nė media nė sajė tė historive tė saj dashurore dhe fotove tejet erotike.


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi