Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Kėngetaret & Muzika Shqiptare » Adelina Ismajli shfaqet e vetme ne plazhet e Ulqinit

Adelina Ismajli shfaqet e vetme ne plazhet e Ulqinit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e


Pas pėrflitjeve pėr njė zhdukje tė dytė tė Adelina Ismajlit nga skena dhe kėnga, njė tjetėr shfaqje surprizuese e saj. Por kėsaj here jo nė skenė, por nė njė nga plazhet e Ulqinit. Kėngėtarja e fotografuar nga paparaci ynė, nė njė nga plazhet e Ulqinit, nė kėmbė me rroba banje ngjyrė rozė.

Me linjat perfekte si gjithmonė, Adelina duket se ka marrė ca rreze. Ajo qė bie nė sy ėshtė se nuk mban asnjė aksesor, madje as syze dielli, dhe flokėt i ka tė mbledhura. Kjo ėshtė njė nga daljet e pakta dhe tė mistershme tė kėngėtares kosovare, simbol i seksit tė bukur, qė pas vrasjes sė tė dashurit.

Ndėrsa nė Tiranė, ajo erdhi pėr disa orė si e ftuara e natės pėrmbyllėse tė realit show-t “Big Brother”, dhe ku mėsohet tė ketė qėndruar plot 9 ditė, ku ka biseduar dhe pėr remiksimin e njė prej kėngėve tė saj mė tė bukura nė studion diskografike “Zig–Zag”. Por edhe kur erdhi nė Tiranė, ajo erdhi veshur vetėm me tė zeza, pasi pėsoi njė shok shumė tė madh pas vdekjes sė Rizės, me tė cilin Adelina ishte nė lidhje pėr njė kohė tė gjatė.

Burimi: gazeta panorama


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi