Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Kėngetaret & Muzika Shqiptare » Big Mama dobesohet:humbet 14 kg

Big Mama dobesohet:humbet 14 kg

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Big Mama dobesohet:humbet 14 kg prej Tue Aug 26 2008, 00:35

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Duket se kjo verė do tė ketė shumė ndryshime, sidomos pėr kėngėtaren nga Tetova, Big Mama. Kjo e fundit ka deklaruar se sė fundmi ėshtė futur nė dietė sapartane dhe ka kaluar me orė tė tėra nga palestra.

Rezultati ėshtė qė ka humbur plot 14 kilogramė… Big-u pretendon se kur do ta shikojmė nė videon e saj mė tė re, nuk kemi pėr ta njohur. Ndoshta do tė jetė vėrtet kėshtu…

Gjithashtu, ajo ka shtuar se shtysa pėr t’u dobėsuar ka ardhur pikėrisht nga gazeta, tė cilat e kanė pėrfolur shpesh pėr shėndetin e saj, sepse ajo ėshtė ndjerė gjithmonė shumė mirė me trupin e saj. Jemi shumė kurioz tė dimė, se si ndihet tashmė me fizikun e saj tė ri, me minus 14 kg kėngėtarja… Dhe thonė pastaj qė gazetat kanė veē fjalė, merrni pak shembull nga Big-u.

Burimi: gazeta shqiptareForumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi