Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Stafi i Forumit «« » Moderatoret e Forumit » A ka albdigital ndonje forum me versionin vbulletin?

A ka albdigital ndonje forum me versionin vbulletin?

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
A ka albdigital ndonje forum me versionin vbulletin?Sepse e kam pare www.albdigital.net keshtu edhe ka qene vbulletin edhe Tini shkruate!


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Ma-Origano shkruajti:A ka albdigital ndonje forum me versionin vbulletin?Sepse e kam pare www.albdigital.net keshtu edhe ka qene vbulletin edhe Tini shkruate!

Origano,mos ndoshta mendon per www.alb-digital.net ???


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Po Po por spunojka


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Ma-Origano shkruajti:Po Po por spunojka

eshte vetem perkohesisht,por do rregullohet Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi