Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Stafi i Forumit «« » Moderatoret e Forumit » Propozim!

Propozim!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Propozim! prej Sun Oct 19 2008, 04:55

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Une e kam nje forum me version vbulletin dhe ju preferoj nqs doni mu bashkua albdigital dhe! ai forum.Nqs bashkohemi.Tini,Luna,Digital dot jen admina edhe une ? Site doni tani?


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

2Normal Re: Propozim! prej Sun Oct 19 2008, 08:40

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Ma-Origano shkruajti:Une e kam nje forum me version vbulletin dhe ju preferoj nqs doni mu bashkua albdigital dhe! ai forum.Nqs bashkohemi.Tini,Luna,Digital dot jen admina edhe une ? Site doni tani?

Origano,flm per oferten dhe thirrjen Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: Propozim! prej Sun Oct 19 2008, 23:59

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
A praoni?


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi