Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Kėngetaret & Muzika Shqiptare » Albana Osmani

Albana Osmani

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Albana Osmani prej Thu Oct 23 2008, 11:43

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Jemi mėsuar qė ta shikojmė gjithmonė tė pėrkryer dhe vėrtet tė bukur. Kjo falė bukurisė sė saj, por normalisht edhe falė njė sekreti tė vogėl, grimit, prej tė cilit femrat arrijnė shpesh tė pėrfitojnė dhe shumė rezultate mbresėlėnėse.

Por ja si na shfaqet prezantuesja Albana Osmani nė njė ditė tė zakonshme pune. Pa asnjė grimė tualet, ndoshta e fshehur pakėz nė syzet e mėdha dhe errėta tė diellit.

Me flokėt e kapura, e veshur thjeshtė dhe mbi tė gjitha pa make-up, ėshtė e vėshtirė se mund ta njohim bukuroshen.


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi