Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Diskutime Shoqėrore » Sulmon burrin pėr shkak tė enėve tė palara

Sulmon burrin pėr shkak tė enėve tė palara

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Policia ka bėrė tė ditur se njė femėr 20-vjeēare ėshtė duke u pėrballur me njė akuzė tė rėndė, pasi qė ka kafshuar tė dashurin e saj, ia ka thyer njė kornizė fotografie fytyrės, dhe e ka sulmuar me njė shpatė, gjatė njė zėnkė pėr shkak tė moslarjes sė enėve.

Gruaja ėshtė arrestuar tė enjten pasdite nė banesėn e ēiftit, raporton Fort Worth Star-Telegram.

Mashkulli 21-vjeēar i tregoi policisė se ai u pėrfshi nė zėnkė, sepse gruaja e tij ishte e nervozuar pse ai nuk po i lante enėt. Polici lokal, Paul Henderson, ka thėnė se gruaja i kishte thėnė tė largohet nga banesa, por ai kishte refuzuar.

Henderson ka thėnė se gruaja mė pas ka tentuar qė tė largonte burrin edhe fizikisht. Gjatė pėrleshjes qė pasoi, gruaja ia kafshoi burrit krahun e djathtė, dhe ia theu njė kornizė fotografie fytyrės, duke shkaktuar prerje dukshėm tė qarta, ka thėnė Henderson.

Mė pas gruaja mori nė dorė njė shpatė rreth 60 centimetra tė gjatė dhe iu vėrsul drejt tij, por e huqi, ka thėnė policia.

Gruaja ėshtė liruar nga burgu Mansfield pasi qė ka paguar shumėn prej 10.000 dollarėsh, kanė thėnė zyrtarėt e burgut.

Henderson nė fund ka thėnė se burri dhe gruaja kishin jetuar bashkė pėr katėr muaj.


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi