Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Diskutime Shoqėrore » Flokėt 2.6 metra tė gjata

Flokėt 2.6 metra tė gjata

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Flokėt 2.6 metra tė gjata prej Mon Oct 27 2008, 00:42

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e


Asha Mandel nga Florida Jugore ka filluar t’i rritė flokėt qė para njėzet vitesh, ndėrsa gjatėsia e tyre tani ka arritur nė 2.6 metra, shkruan World News.

46-vjeēarja pėr njė tė larė tė flokėve harxhon njė bocė tė plotė me shampo, dhe njė shishe tė plotė me regjenerues flokėsh, kurse pėr t’i tharė ato, nganjėherė i nevojiten ditė tė tėra.

“Pėrpara i laja flokėt tri herė nė javė, ndėrsa tash i laj njė herė nė javė. Ėshtė shumė punė e lodhshme. Nganjėherė thjeshtė nuk kam fuqi t’i laj”, ka treguar Mandela.


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Flokėt 2.6 metra tė gjata prej Sun Jul 12 2009, 11:51

Malcorja


Antar/e
Antar/e
vajza nga kina i ka floket me tė gjata ne bot me gjatsi prej 2 m e 42 cm

sa bukur : pyetje pėr gocat :a kishit pas qef ti keni kaq tė gjata floket!?


pyetje pėr djemt :a doni tė kete e dashura e juaj kaq flok tė gjata !!!


Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi