Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Kėngetaret & Muzika Shqiptare » Vesa Luma me spot dhe kėngė tė re

Vesa Luma me spot dhe kėngė tė re

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Vesa Luma me spot dhe kėngė tė re prej Wed Nov 05 2008, 11:31

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Kėngėtarja kosovare, Vesa Luma, do tė paraqitet me njė kėngė tė stilit ritmik pėr adhuruesit e saj nė Kosovė.Kėngėtarja kosovare, ka thėnė pėr telegrafi.com se kėnga ėshtė shumė ritmike por titulli i kėngės ėshtė lėnė surprizė nga kėngėtarja.

Kėngėtarja kosovare, ka thėnė pėr telegrafi.com se kėnga ėshtė shumė ritmike por titulli i kėngės ėshtė lėnė surprizė nga kėngėtarja.

"Ėshtė njė kėngė tamam pėr mėrgimtarėt, tė cilėt ma merr mendja se do ta pėlqejnė atė", ka thėnė kėngėtarja.

Luma ėshtė duke vazhduar karrierėn e saj me hov tė madh. Duket se lidhja e saj me Genc Dobroshin ka bėrė qė ajo mos tė ndalet nė karrierėn e saj muzikore.


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi