Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Muzika e Huaj » Paris Hilton frymėzohet nga Minogue

Paris Hilton frymėzohet nga Minogue

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Paris Hilton frymėzohet nga Minogue prej Wed Nov 05 2008, 11:32

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Muzika e re e Paris Hiltonit ėshtė e inspiruar nga muzika e divės sė muzikės pop, Kylie Minogue.

Pasanikja ka pranuar se ajo ėshtė njė fanse e madhe e ikonės australiane dhe dėshiron qė albumi i dytė i saj tė jetė pėr nder tė heroinės sė saj muzikore.

“Jam vėrtet e inspiruar nga Kylie Minogue. E dua atė dhe mė pėlqen ritmi evropian. Albumi i ri ėshtė krejtėsisht i ndryshėm nga ai i pari dhe mban njė pjesė tė stilit tė Minogue”, ka thėnė Paris.

Albumi i Paris Hiltonit pritet tė del nė shitje nga ky muaj.


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi