Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Kėngetaret & Muzika Shqiptare » Kritikohet klipi i Sonit

Kritikohet klipi i Sonit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Kritikohet klipi i Sonit prej Wed Nov 05 2008, 11:33

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Edhe pse tė gjithė e kishin pritur me padurim spotin e ri tė kėngėtares sė mirėnjohur shqiptare, Soni, shumė adhurues tė saj nuk kanė qenė tė kėnaqur mė kėngėtaren.

Nėpėr forume tė ndryshme interneti adhuruesit e saj kanė dhėnė komente tė ndryshme duke thėnė se kanė pritur mė shumė nga Soni. Por, si duket ndarja nga Flori dhe problemet e tjera tė kėngėtares kanė bėrė qė ajo mos t’i kushtojė shumė rėndėsi karrierės.

“Prisnim tjetėr gjė nga Soni. Jemi mėsuar qė gjithmonė ajo tė sjellė gjėra tė mėdha por kėnga nuk ėshtė nė stilin e saj”, shkruajnė adhuruesit e saj nėpėr forume tė ndryshme interneti.


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi