Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Muzika e Huaj » Jennifer Lopez: Si do t’i humb kilet e marra

Jennifer Lopez: Si do t’i humb kilet e marra

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Jennifer Lopez: Si do t’i humb kilet e marra prej Wed Nov 05 2008, 11:35

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Jennifer Lopez ka nisur qė tani tė mendojė pėr kilet e tepėrta qėka marrė, tė cilat menjėherė duhen humbur.

Edhe pse dy bin-jakėt e saj duan qė tė jetė gjatė gjithė kohės me ta dhe e pėrkush-tuar, Lopez gjen kohė pėr t’u marrė edhe pak me veten, dhe njėndėr prioritetet e saj tani pėr tani ėshtė dieta e fortė qė po pėrga-titet tė mbajė.

Me shtatzėninė, nga ku lindėn Mx dhe Emme, u bė qė Lopez tė shėndoshet me disa kilogramė mė tepėr, edhepse shėndeti ishte brenda kufirit tė normales. Nuk bėhet ende editur dieta qė Lopez do tė mbajė, ndėrsa disa miq tė saj shpre-hen qė ajo ka thėnė: “Dua tė humb tė gjitha kilet e marra. Si shumė vajza tė tjera qė kanė mbetur shtatzėnė e mė pas kanėlindur, dua t’i kthehem trupit tim tė mėparshėm. Shpresoj t’ia arrij.


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi