Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Kėngetaret & Muzika Shqiptare » Kėnga e re e Sonit shumė e klikuar nė internet

Kėnga e re e Sonit shumė e klikuar nė internet

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
kėngėt e njėpasnjėshme qė hedh nė tregun muzikor, por me kėngėn e fundit "Shpirti im binjak" ka thyer rekordet.

Edhe pse ka vetėm njė javė qė ėshtė lansuar, nė internet rezulton si njė ndėr kėngėt mė tė kėrkuara.

Melankolike, por edhe optimiste nė kėrkim tė shpirtit binjak, ėshtė alternativa mė e fundit qė sjell Soni Malaj. Ndoshta nuk e ka e gjetur ende gjysmėn tjetėr qė e plotėson nė jetėn reale, por krijimi mė i fundit muzikor flet pėr tė kundėrtėn.

“Nga informacionet qė kam, kėnga ‘Shpirti im binjak’ edhe pse ka vetėm njė javė qė ėshtė promovuar, ka pasur rekord klikimesh nė internet, gjė qė mė ka lumturuar pa masė”, ėshtė shprehur Soni pėr “Korrierin”.

Kėnga ėshtė e zhanrit ‘soul’, njė bashkėpunim i Sonit me Pirro Ēakon, i cili ka realizuar tekstin dhe kompozimin e kėngės, ndėrsa orkestrimin ia ka besuar Enis Preshevės.


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi