Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Muzika e Huaj » Zbulohet lidhja e Rihannas

Zbulohet lidhja e Rihannas

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Zbulohet lidhja e Rihannas prej Mon Nov 10 2008, 07:34

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Nėna e yllit tė muzikės R&B, Chris Brown, ia ka zbuluar romancėn djalit tė saj me bukuroshen dhe kėngėtaren, Rihanna, duke thėnė se ajo ėshtė femra mė seksi dhe mė e ėmbėl me tė cilėn Chris ka dalė ndonjėherė.

Joyce Hawkins kishte marrė pjesė nė sallėn e ndarjes sė ēmimeve, BET Awards, sė bashku me djalin e saj dhe tė ‘dashurėn’ e tij, duke folur vazhdimisht vetėm fjalė tė bukura pėr Rihannan.

Tė pranishmit kanė pohuar se Rihanna dhe Brown me tė arritur nuk i kishin fshehur aspak emocionet pėr njėri-tjetrin.

“Ata hyrėn duke u mbajtur pėr dore dhe duke e puthur njėri-tjetrin nė qafė”, ka thėnė njė i pranishėm.


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi