Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Phone Box & SMS » Dergo Sms Falas - me Strato

Dergo Sms Falas - me Strato

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Dergo Sms Falas - me Strato prej Thu Mar 01 2007, 12:32

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit

2Normal Re: Dergo Sms Falas - me Strato prej Sat Mar 03 2007, 14:13

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
1. www.startino.de duhet te regjistroheni ( 1 sms ne ditë)
2. www.zuerichbynight.ch duhet te regjistroheni (3 sms ne ditë)
3. www.locomoby.com duhet te regjistroheni (5 sms ne ditë, regjistrimi me numra tjerë mund te bëhet)
4. http://www.doah.de/freemail/ duhet te regjistroheni (me një regjistrim 5 sms falas, mund te regjistroheni disa herë me e-mail adresa të ndryshme)
5. www.talk4all.de pa u regjistruar mund te dergoni 2 sms ne ditë prej orës 10 - 22
6. www.alleskostenlos.ch pa u regjistruar mund te dergoni 3 sms ne ditë prej orës 10 - 22
7. www.neversquare.com me regjistrim fitoni 50 kredi, çdo jave ju shtohen kredi vetvetiu, mund te dergoni, sms, mms, wallpapers, etj.,
8. www.messageplanet.com pa u regjistruar mund te dergoni sms ne disa vende te botës
9. www.msxstudios.de duhet te regjistroheni, pasi te regjistroheni kliko ne sms e më pastaj ne 2 banera te kësaj faqe dhe do t'ju hapet rubrika për te dërguar sms, mund te dergoni 1 sms çdo një ore.
10. www.flirt-to-datë.de duhet te regjistroheni,
11. http://sms.pronome.de/ duhet te regjistroheni, 1 sms ne ditë
12. www.teamspace.com me një regjistrim 5 sms falas, mund te regjistroheni disa herë.
13. www.djrichy.ch duhet te regjistroheni, 1 sms ne ditë
14. www.sms.search.ch duhet te regjistroheni, 1 sms ne ditë
15. www.smscheabit.com/free/ pa u regjistruar mund te dergoni sms ne disa vende te botës.
16. www.interspot.com duhet te regjistroheni, mund te dergoni sms pa kufi, e meta e kësaj webfaqe është se ndonjëherë nuk dergon sms mirëpo ndonjëherë është shumë e shpejte.
17. www.lerntippsammlung.de duhet te regjistroheni dhe do të fitoni kredi, pastaj me referime mund te fitoni ende sms falas.
(1. www.yesmms.com duhet te regjistroheni 500 sms ne muaj, mirëpo punon vetëm për disa shtete.
19. http://www.forenrat.de/freemail/index.php duhet te regjistroheni (me një regjistrim 5 sms falas, mund te regjistroheni disa herë me e-mail adresa të ndryshme)
20. www.sooms.de duhet te regjistroheni, 1 sms ne ditë
21. www.cellebrum.com duhet te regjistroheni dhe fitoni 50 kredi, mund te fitoni ende kredi me referime.
(22). www.esms.net me një regjistrim fitoni 10 sms, mund te regjistroheni disa herë me e-mail adresa tjera.
23. www.chasecount.ch pa u regjistruar mund te dergoni 1 sms ne ditë, ka te kufizuar kontigjentin e sms-ave ne ditë ne 50.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi