Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » » Prezantoni Veten Nė Forum » Ngushtohuni pak erdha edhe un

Ngushtohuni pak erdha edhe un

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Ngushtohuni pak erdha edhe un prej Thu Nov 20 2008, 00:46

Pershendetje Albdigital shum forum i mir pamje fantastike pun te shkelqyeshme paskit n`ket forum jam permes nje shoqes ajo me njoftoj dhe vazhdoini te jeni kshtu te mir .

Shiko profilin e anėtarit http://secureteam.altervista.org/forum

2Normal Re: Ngushtohuni pak erdha edhe un prej Thu Nov 20 2008, 04:54

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
pershendetje p1xel
Mirseerdhe ne Albdigital...

uroj t'ja kalosh bukur


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi