Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Kėngetaret & Muzika Shqiptare » Pėrfundoi ,,Muaji i Mjaltit" pėr Ermalin

Pėrfundoi ,,Muaji i Mjaltit" pėr Ermalin

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Pėrfundoi ,,Muaji i Mjaltit" pėr Ermalin prej Thu Nov 20 2008, 05:04

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Pėr kėngėtarin e sapomartuar Ermalin Fejzullahu ka pėrfunduar shpejt “Muaji i mjaltit”, pasi menjėherė pas martesės ai i ėshtė rikthyer punės, duke incizuar njė kėngė tė lehtė, e cila do tė transmetohet nėpėr televizionet e Kosovės nė fund tė kėtij viti.

Sipas babait tė Ermalit, Sabri Fejzullahu, kėnga e Ermalit ėshtė me tekst tė Avni Qailit, kurse orkestrimi dhe kompozimi i saj ėshtė bėrė nga Nexha Mujovi-Virusi.

Pėrveē kėsaj, Ermali menjėherė pas muajit tė mjaltit do tė fillon tė mbajė koncerte nėpėr diskoteka tė ndryshme nė Kosovė dhe vende tė ndryshme tė Evropės Perėndimore.

Pėr kėtė tė premte, Ermali do tė udhėtojė nė njė koncert nė Norvegji, ku do tė qėndrojė atje gjatė gjithė fundjavės.

Kosova Press


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi