Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Ēėshtja Kombėtare » Ivanoviq e konsideron tė vdekur planin Ahtisaari

Ivanoviq e konsideron tė vdekur planin Ahtisaari

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Sekretari shtetėror nė Ministrinė pėr Kosovėn, nė qeverinė e Serbisė, Oliver Ivanoviq, ka thėnė se pa zgjidhjen e planit gjashtėpikėsh tė OKB-sė nuk mund tė ketė zgjidhje pėr EULEX-in. Ivanoviq ka thėnė se plani Ahtisaari ėshtė i vdekur dhe nuk luan ndonjė rol, prandaj sipas tij, pėr pėrfaqėsuesit e EULEX-it do tė jetė shumė e lehtė qė tė heqin dorė nga ky plan. Sipas tij, Beogradi zyrtar nuk do tė heq dorė nga kėrkesat e tij, pėr neutralitetin e misionit tė EULEX-it, pėr miratimin e tij pėrmes Kėshillit tė Sigurimit dhe pėr heqjen dorė nga plani Ahtisaari.


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi