Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Diskutime Shoqėrore » Dėrgohet nė spital me varėsi ndaj lojės Playstation

Dėrgohet nė spital me varėsi ndaj lojės Playstation

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Mjekėt italianė kanė diagnozuar njė djalosh 13 vjecar me varėsi ndaj lojės Playstation pasi qė babai i tij i dėshpėruar e dėrgoi atė me nguti nė spital.

Fillimisht doktorėt e spitalit tė qytetit jugor italian Lecce menduan se Lorenzo Amato po vuante nga njė goditje nė tru apo njė ērregullim i rėndė mendor.

Tinejxheri nuk mund tė fliste dhe nuk dukej se po kuptonte ndonjė gjė prej atyre qė po ndodhnin rreth tij. Mė pas doktorėt kuptuar se ai sapo kishte pėrfunduar njė lojė maratonike me lodrėn e tij Playstation.

Djaloshi mė vonė ka urdhėruar babanė e tij tė gjuaj nė mbeturina lodrėn e tij.

"Vetėm kur mendoj pėr tė, mė vjen tė vjell", ka thėnė djaloshi i cili ėshtė kėndellur mė pas.


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi