Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Muzika e Huaj » Britney turpėrohet nė Britani tė Madhe

Britney turpėrohet nė Britani tė Madhe

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Britney turpėrohet nė Britani tė Madhe prej Mon Dec 01 2008, 03:58

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Britney Spears ėshtė larguar nga Britania e Madhe tė dielėn pasi fansat e kishin kritikuar shumė paraqitjen e saj "katastrofike" nė njė televizion britanik.
Kėngėtarja 26-vjeēare ishte paraqitur nė shoun pėr talentet e rinj “The X Factor”, ndėrsa performanca e saj pas pesė vitesh nė Angli, ėshtė konsideruar shumė e dobėt nga fansat tė cilėt e kanė pėrcjellė shoun.

Ajo madje i kishte nevrikosur edhe anėtarėt e jurisė, pasi qė truprojat e saja nuk e kishin lejuar askėnd qė t’i afrohet princeshės sė muzikės pop.


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi