Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Muzika e Huaj » Pink: Kam harruar se jam e lirė

Pink: Kam harruar se jam e lirė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Pink: Kam harruar se jam e lirė prej Mon Dec 01 2008, 04:01

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Ylli i muzikės pop, Pink, e cila sė fundi ėshtė ndarė nga tashmė ish-burri i saj, Carey Hart, thotė se ajo ka harruar se ėshtė e vetme.
Megjithatė, autorja e hitit “So What” nuk ėshtė e interesuar pėr tė dalė me dikė pėr momentin, pasi nė kokėn e saj ajo ėshtė ende e martuar.

“Nuk jam nė disponim pėr tė dalė e dikė. Vazhdoj tė harroj se jam e vetme. Njerėzit mė thonė, ‘Pra, si ėshtė tė jesh e vetme?’, dhe ju pėrgjigjem, ‘Oh po, jam e vetme apo jo?’”, ka thėnė Pink.

“Por kjo nuk mė hyn nė kokė. Ka shumė djelmosha tė kėndshėm rrotull pėr momentin, por ata nuk janė pėr mua”, ka shtuar kėngėtarja.


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi