Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Muzika e Huaj » Victoria: Jam e bekuar

Victoria: Jam e bekuar

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Victoria: Jam e bekuar prej Tue Dec 02 2008, 11:07

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Victoria Beckham beson se ajo ėshtė e bekuar dhe kurrė nuk lexon tregime pėr veten e saj, pasi qė ka frikė se "mund t’i humbė lumturia".

Ish-anėtarja grupit “Spice Girls” thotė se ajo ėshtė vėrtet e lumtur me jetėn e saj, dhe ėshtė e vendosur tė mos i marrė nė konsideratė spekulimet tė cilat flasin pėr tė dhe pėr burrin e saj, futbollistin David Beckham.

“Jam vėrtet e lumtur. Zgjohem ēdo mėngjes dhe mendoj se jam e bekuar. Nuk lexoj asgjė qė shkruhet pėr neve dhe nuk jam e interesuar nė revistat e tė famshmėve”, ka thėnė Posh Spice.


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi