Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Kėngetaret & Muzika Shqiptare » Diellza: Nuk mė pėlqejnė meshkujt 'joshės'

Diellza: Nuk mė pėlqejnė meshkujt 'joshės'

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Nė njė intervistė pėr revistėn "VIP Press", bukuroshja Diellza Kolgeci ėshtė shprehur se nuk i pėlqejnė meshkujt 'joshės', pasi qė "kanė tipare femėrore", ndėrsa defekti i meshkujve modernė ėshtė se kanė filluar t’i imitojnė femrat.

“Meshkujt joshės nuk i preferoj, sepse mė duket se kanė tipare femėrore. Meshkujt sot kanė filluar tė pėrdorin gjėrat qė u takojnė femrave”.

“Ata po imitojnė femrat nė veshje, heqje tė vetullave dhe bėjnė tretmane, tė cilat Zoti nuk ua ka dhėnė”, ėshtė shprehur Diellza .


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi