Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » » Prezantoni Veten Nė Forum » Giovanni

Giovanni

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Giovanni prej Sat Dec 13 2008, 07:06

Pershendetj,
Pasi qe nuk po kam shume kohe po bej nje prezentim te shkurter.
Pra jam Giovanni ...
Nese keni pyetje mund ti beni.... Laughing

Shiko profilin e anėtarit http://pavarsia.forumattivo.com/

2Normal Re: Giovanni prej Tue Dec 16 2008, 08:23

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
pershendetje giovanni dhe mirse erdhe!
sa per pyetje,jo,nuk do te bejme,do te lejme te shsprehesh vete Very Happy
ketu eshte tribuna e fjales se lire...ca te na thuash,ate do lexojme;)
te pershendes dhe te deshiroj t'ja kalosh bukur...


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi